E-Bülten Aboneliği

 

tickets.com.tr avantajları

Otel odası nasıl rezerve edilir

Otel seçimi biletler alındıktan sonra ikinci önemli adımdır. Tatiliniz için otel rezervasyonu yapmak için ipucularımızı kullanın. Otel türlerini bilerek rezervasyonunuzu daha kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Örnek olarak otel çeşitleri:
  • – tesis tarzında – dinlenme tesisi, SPA ve çeşitli servislerle konforlu tatil için en iyi oteller;
  • –butik – orijinal dizayn ve lükse odaklı mini-oteller;
  • – daire – ayrı apartman dairesi ve ya villalar;
  • –bussines oteller –özel teklifler, bu tür otellerde her otel odası iş toplantıları için donatılmıştır;
  • – B&B oteller – uygun konaklama, oda ücretine konaklama ve kahvaltı dahildir.

Her aşamada müşteriye destek

Günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılın 365 günü! Tatil organizasyonunda her müşterimizin yanında olmanın verdiği önemini çok iyi anlıyoruz. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz her zaman otel odası rezervasyonunuza, sigorta alımınıza ve rotanızın olası değişiklikleri hakkında size yardımcı olmaya hazır! Çalışanlarımız her sorunuzun cevabını biliyor. Türkçenin yanın sıra inglizce de destek alabiliyorsunuz..

Otel odanızı rezerve etmek için zaman kaybetmeyin

İstediğiniz tarihlerde boş odaları bulmak için aramanızı zaman kaybetmeden hemen şimdi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sitemiz gece ve ya gündüz günün hangi saati olursa olsun otelinizi rahatlıkla bulmanızı sağlar. Tatilinizden 1-2 ay önce otel odası rezerve etmeniz en uygun tarihtir. Bu tarihlerde otelde uygun fiyattan oda bulabilirsiniz. Sizin rahatlığınız için dünyada bulunan tüm otelleri tek yerde topladık. Farklı sitelerde arama yapmak için neden zaman kaybediyorsunuz ki?

Oteliniz online rezerve edin

Online otel rezervasyonu hem zamandan hemde paranızdan tasarruf etmenizi sağlar çünkü birkaç tıkta mükemmel bir seçenek bulabilirsiniz. Rezervasyon sistemlerimiz bazı durumlarda internetten erken rezervasonlara indirim sunmaktadır. Ön ödeme yapmadan rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Ön ödeme yapmadan erken rezervasyon hem uygun hem daha rahat yapılabilir. Bunun için rezervet etmeye çalıştığınız teklifin şartlarına dikkat edin.

Fitreleri kullanın

Rahatlığınız için filtreleme sistemini ekledik. Tüm teklifleri yıldız sayısına ve fiyatına göre sıralayabilirsiniz. Örnek olarak en ucuz otelleri en üstte gösterebilirsiniz. Ayrıca şehir merkezine uzaklığı, ek hizmetler, kahvaltı dahil, ve rezervasyon çeşidine göre filtreleyebilirsiniz.. Bir avantaj daha – fiyatını farklı dövizlerede görebilirsiniz Euro ve dolar olarak.

Konaklama detaylarını inceleyin

Dikkat etmeniz önemli noktalarından biri giriş ve çıkış saatidir. Avrupada genelde check in 14:00’da check out ise 12:00’da yapılmaktadır. Çıkışınızı belirtilen zamandan daha geç yaptığınız durumda bazı oteller ek ücret talep edebilmektedir. Fakat eğer daha erken gelirseniz otele ve otelde boş oda mevcut ise belirtilen check in zamanından daha önce oda ayırabilirler size. Resepsiyonun çalışma saatlerinide öğrenmenizi tavsiye ediyoruz eğer ki sizin seferiniz akşam geç saatlerde ve ya gece ise.
Sitemizde damak tadınıza ve bütçenize göre her türlü otel bulabilirsiniz. İyi yolcuklar dileriz!