Online Uçak Bileti

Uçak Bileti Satın Al

Tüm alım aşamalarında müşteri destek hizmetleri

Acentamız tickets.com.tr üzerinden 7 gün 24 saat bilet satış işlemi yapılmakta ve Tickets.com.tr ekibi olarak tüm soru ve önerileriz için hizmet vermekteyiz. Bu hizmet operatörlerimiz tarafından Türkçe ve İngilizce olarak sağlanmaktadır. Rezervasyon, ödeme, uçak biletlerinde ve tarifelerde değişiklikler ile ilgili sorularınıza cevap almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

Uçak bileti rezervasyon

Firmamız 750 uçak şirketi ile çalışmakta ve istediğiniz yere en uygun uçak seferini sizlere sunmaktayız. Arama sistemimizde taleplerinizi veya başvurularınızı hızlıca gerçekleştirip, mevcut olan tüm uçaklar ile ilgili bilgi vermekteyiz. Uygun seferleri bulabilmek için fazla para harcamanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey Tickets.com.tr'yi seçmektir.

İlk bağımsız havayolu şirketi reytingi

Bilet almadan önce müşterilerimizin görüşlerinden oluşan ve ilk kez bağımsız olarak bizim tarafımızdan gerçekleştirilen. Hava yollarının derecelendirilmesini inceleyebilirsiniz. Taşıyıcı firma hakkında müşterilerimizin değerlendirmelerini okuyabilir ve en iyi hizmeti sağlayan firmaları tercih edebilirsiniz.

Güvenilirlik

Sitemizde bilet alımı uygun ve güvenilirdir. Hizmetimizin kalitesi açısından Türkiye Seyahat Acentaları Birliği sertifikası ve Uluslar arası Hava Taşımacılığı Birliği üyeliğimiz ile ispat edilmiştir. Seyahatinizde arzu ettiğiniz ayrıcalıklı hizmetler için bizlere güvenebilirsiniz.