Taşkent (TAS) uçak biletleri


Taşkent için en ucuz uçak biletlerinizi online satın alabilirsiniz. Tickets.com.tr bilet arama servisimiz ile sorunsuz ve kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Uçuş güzergahınızı, seyahat tarihinizi ve yolcu sayısını belirtmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra Taşkent seferleri için bütün uçuş seçeneklerini bulacaksınız. Ayrıca sitemizde Taşkent, Özbekistan için veya herhangi bir havaalanı uçak saatlerini, indirimleri, promosyonları, en iyi teklifleri evinizden çıkmadan ve her an satın alabilirsiniz.

Taşkent uçak biletleri fiyatı nedir


Taşkent uçak biletlerinin fiyatı, seyahat gününe, ayına, kalkış zamanına ve havayolu şirketine bağlıdır. Biz 750 havayolu şirketi arasında direk ve aktarmalı uçak biletlerini kıyaslamaktayız. Tarihleri, saatleri ve şehrinizden uçuşları kontrol etmek için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Taşkent şehrinde kaç tana havaalanı var?

Taşkent şehrinde bulunan havaalanları: Güney - Taşkent Uluslararası.

Taşkent için en ucuz seferler hangileri?

Taşkent için en ucuz seferler: Moskova → Taşkent 2075,46 TRY, İstanbul → Taşkent 2017,43 TRY, Ankara → Taşkent 3390 TRY, İzmir → Taşkent 3313 TRY, Antalya → Taşkent 2776,64 TRY, Ercan → Taşkent 3538,73 TRY, Bakü → Taşkent 2833,45 TRY, Kyiv → Taşkent 1808,72 TRY.
Dünyanın bütün havalimanları

Popular flight destinations to Taşkent and back

E-Bülten Aboneliği

 
diğer şehirler Özbekistan

Hutchinson dan

Kullanıcıların son 48 saat içinde buldukları fiyatlar, teklif edilen fiyatlar değil

Mobil uygulamamızı indirin Tickets.com.tr

En uygun fiyatlarla biletlerinizi bulun

Available in the Available in the