Kyiv (IEV) uçak biletleri


Kyiv için en ucuz uçak biletlerinizi online satın alabilirsiniz. Tickets.com.tr bilet arama servisimiz ile sorunsuz ve kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Uçuş güzergahınızı, seyahat tarihinizi ve yolcu sayısını belirtmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra Kyiv seferleri için bütün uçuş seçeneklerini bulacaksınız. Ayrıca sitemizde Kyiv, Ukrayna için veya herhangi bir havaalanı uçak saatlerini, indirimleri, promosyonları, en iyi teklifleri evinizden çıkmadan ve her an satın alabilirsiniz.

Kyiv uçak biletleri fiyatı nedir


Kyiv uçak biletlerinin fiyatı, seyahat gününe, ayına, kalkış zamanına ve havayolu şirketine bağlıdır. Biz 750 havayolu şirketi arasında direk ve aktarmalı uçak biletlerini kıyaslamaktayız. Tarihleri, saatleri ve şehrinizden uçuşları kontrol etmek için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kyiv şehrinde kaç tana havaalanı var?

Kyiv şehrinde bulunan havaalanları: Zhuliany, Boryspil.

Kyiv için en ucuz seferler hangileri?

Kyiv için en ucuz seferler: İzmir → Kyiv 463,42 TRY, Minsk → Kyiv 594 TRY, İstanbul → Kyiv 459,15 TRY, Belgrad → Kyiv 601,35 TRY, Ankara → Kyiv 485,57 TRY, Bakü → Kyiv 2069,15 TRY, Gaziantep → Kyiv 1336 TRY, Antalya → Kyiv 542,31 TRY.
Dünyanın bütün havalimanları

E-Bülten Aboneliği

*Read more in Special offers
diğer şehirler Ukrayna

Gaithersburg dan

Kullanıcıların son 48 saat içinde buldukları fiyatlar, teklif edilen fiyatlar değil

Mobil uygulamamızı indirin Tickets.com.tr

En uygun fiyatlarla biletlerinizi bulun

Available in the Available in the