Kyiv (IEV) uçak biletleri


Kyiv için en ucuz uçak biletlerinizi online satın alabilirsiniz. Tickets.com.tr bilet arama servisimiz ile sorunsuz ve kolay bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Uçuş güzergahınızı, seyahat tarihinizi ve yolcu sayısını belirtmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra Kyiv seferleri için bütün uçuş seçeneklerini bulacaksınız. Ayrıca sitemizde Kyiv, Ukrayna için veya herhangi bir havaalanı uçak saatlerini, indirimleri, promosyonları, en iyi teklifleri evinizden çıkmadan ve her an satın alabilirsiniz.

Kyiv uçak biletleri fiyatı nedir


Kyiv uçak biletlerinin fiyatı, seyahat gününe, ayına, kalkış zamanına ve havayolu şirketine bağlıdır. Biz 750 havayolu şirketi arasında direk ve aktarmalı uçak biletlerini kıyaslamaktayız. Tarihleri, saatleri ve şehrinizden uçuşları kontrol etmek için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kyiv şehrinde kaç tana havaalanı var?

Kyiv şehrinde bulunan havaalanları: Zhuliany, Boryspil.

Kyiv için en ucuz seferler hangileri?

Kyiv için en ucuz seferler: Dubai → Kyiv 1267,31 TRY, İstanbul → Kyiv 393,43 TRY, Bakü → Kyiv 709,87 TRY, Londra → Kyiv 357,4 TRY, Antalya → Kyiv 533,33 TRY, İzmir → Kyiv 495,77 TRY, Ankara → Kyiv 465,73 TRY, Varşova → Kyiv 271,36 TRY, Lviv → Kyiv 262,33 TRY.
Dünyanın bütün havalimanları

Popular flight destinations to Kyiv and back

E-Bülten Aboneliği

 
diğer şehirler Ukrayna

Hutchinson dan

Kullanıcıların son 48 saat içinde buldukları fiyatlar, teklif edilen fiyatlar değil

Mobil uygulamamızı indirin Tickets.com.tr

En uygun fiyatlarla biletlerinizi bulun

Available in the Available in the