Ucuz uçuşlar için arama yapın

Uçak biletleri
Oteller
avia

Tickets.com.tr sitesinin avantajları

Tüm alım aşamalarında müşteri destek hizmetleri


Acentamız Tickets.com.tr üzerinden 7 gün 24 saat bilet satış işlemi yapılmakta ve Tickets.com.tr ekibi olarak tüm soru ve önerileriz için hizmet vermekteyiz. Bu hizmet operatörlerimiz tarafından Türkçe ve İngilizce olarak sağlanmaktadır. Rezervasyon, ödeme, uçak biletlerinde ve tarifelerde değişiklikler ile ilgili sorularınıza cevap almak için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Uçak bileti rezervasyon


Firmamız 750 uçak şirketi ile çalışmakta ve istediğiniz yere en uygun uçak seferini sizlere sunmaktayız. Arama sistemimizde taleplerinizi veya başvurularınızı hızlıca gerçekleştirip, mevcut olan tüm uçaklar ile ilgili bilgi vermekteyiz. Uçak bileti bulabilmek için fazla para harcamanıza gerek kalmadı . Yapmanız gereken tek şey Tickets.com.tr web sayfasımızı ziyaret etmektir.

İlk bağımsız havayolu şirketi reytingi


Bilet almadan önce müşterilerimizin görüşlerinden oluşan ve ilk kez bağımsız olarak bizim tarafımızdan gerçekleştirilen; hava yollarının derecelendirilmesini inceleyebilirsiniz. Taşıyıcı firma hakkında müşterilerimizin değerlendirmelerini okuyabilir ve en iyi hizmeti sağlayan firmaları tercih edebilirsiniz.

Güvenilirlik


Sitemizde bilet satışı güvenilirdir.Hizmetimizin kalitesi açısından Türkiye Seyahat Acentaları Birliği sertifikası ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği üyeliğimiz ile ispat edilmiştir. Seyahatinizde arzu ettiğiniz ayrıcalıklı hizmetler için bizlere güvenebilirsiniz.